Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Rrezitet pa të brendshme, Jori çmend rrjetin – i ndodh e papritura

Jori Delli është një personazhet e Big Brother Vip Albania që tërhoqi vëmendjen e publikut që në ditët e para të futjes së saj në shtëpi, për shkak të bukurisë dhe linjave trupore seksi.

Ditën e sotme, ajo është relaksuar pranë pishinës, ku ka vendosur të marrë dhe disa rreze dielli, por modeles i ka ndodhur një incident.

Ajo kishte veshur një fund të gjatë, por ka qenë pa të brendshme dhe në momentin kur ka qenë e shtrirë, i është ngritur fundi dhe ka treguar pjesët intime.

Olta: Jori, urgjent, dukesh komplet.

Kejsi: Ule atë Jori se të ngrihet ajo copa.

Lorenci: O Jori, s’ka gjë po hë.

Jori: Po pse s’më thoni ju

Lorenci: Po kush e pa, unë jam anash, ta kisha pa unë do isha ty përball teje.

Go to TOP