Kronika e zezë

Rrahje grupesh në Lipjan

Një rrahje mes dy grupesh ka ndodhur në qytetin e Lipjanit.

Sipas dëshmitarëve, rrahja ka ndodhur në afërsi të “ETC”.

Sipas tyre, aty janë përdorur edhe thikat dhe janë parë edhe armë.

Në vendngjarje ka dal policia, e cila po merret me rastin. /Kosova.info/