SPORT

Ronaldo, të lutem a mund të ndalosh? Ronaldo ndalon Lamborghinin në rrugë dhe i plotëson dëshirën…

Një fans i zjarttë ka ndaluar Kristiano Ronaldon në rrugë teksa po shkonte në stërvitje. Për për t’i kushtuar pak minuta kohë një fansi të zjarrtë të tij kishte dalë në rrugë me një pankartë në duar.ImageImage

Vogëlushi po e priste Ronaldon jashtë hyrjes në kompleksin Carrington në Mançester, teksa i tërhoqi vëmendjen futbollistit me një pankartë që e kishte pikturuar vetë ku shkruhej “Ronaldo, të lutem a mund të ndalosh? Do të më zbukuroje fundjavën”.