Qentë sulmojnë një grua në Shtërpcë, intervistohet pronari i tyre

Një grua është sulmuar nga qentë në Shtërpcë.

Rastin në polici e ka lajmëruar vetë ajo.

Sipas raportit policor, viktima si pasojë e sulmit është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Lidhur me rastin, është intervistuar i dyshuari mashkull kosovar pronar i qenve dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thotë policia në raport.

Go to TOP