Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Premier League vjen sonte me disa superpërballje

Premier League vazhdon sonte me ndeshjet e xhiros së 15-të.

Pas superpërballjes mes Luton-it dhe Arsenalit (3-4), duel ky që u zhvillua mbrëmë, sonte elita angleze vjen edhe me disa superndeshje.

Derbi i sontëm luhet në “Old Trafford”, ku Manchester United pret Chelsean, në një ndeshje tejet të rëndësishme për të dy skuadrat.

Ndeshje interesante pritet të luhet edhe në ballafaqimin Aston Villa-Manchester City, derisa Liverpool do të luajë në udhëtim tek Sheffield United.

Premier League/Java e 15-të

Sonte takohen:

Go to TOP