Policia gjen drogë tek një person me nënshtetësi italiane

Njësiti patrullues i Policisë Kufitare ka ndaluar të dyshuarin mashkull me nënshtetasi Italiane tek i cili kanë gjetur dhe konfiskuar 6.8 gram marihuanë.

Sipas raportit policor, i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në fshatin Pogragjë të Gjilanit.

Go to TOP