Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Po bënin gara me vetura, policia i gjobit dy shoferë

Dy vozitës janë gjobitur nga policia.

Ata janë kapur duke bërë gara me vetura.

Rasti ka ndodhur sot rreth orës 17:00, në rrugën Prishtinë – Ferizaj.

“Organizimi i garave ilegale me automjete është i rrezikshëm për të gjithë pjesëmarrësit në komunikacion dhe se çdo veprim kundër ligjit do të sanksionohet”, thuhet në njoftimin e policisë.

Go to TOP