Peci publikon foto me Kurtin: U ba buka e mot-motit

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci kanë zhvilluar vizitë tek një fermer në Bubavec të Malishevës.

Peci në llogarinë e tij në Facebook ka publikuar fotografi me Kurtin, ky të dy shihen të veshura me bluza me mbishkrimin “Për bukën e motmotit”.

“U ba buka e mot-motit”, ka shkruar ministri Peci krahas fotografisë.

Go to TOP