उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

PDK e LDK: Asociacioni përgjegjësi dhe kompetencë e Qeverisë

Dy partitë opozitare Partia Demokratike e Kosovës dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, nuk kanë dhënë qëndrim sa i përket formimit të Asociacionit të komunave me shumicë serbe.

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Ablerad Tahiri të hënën ka thënë se opozita nuk është vendimmarrëse dhe është Qeveria ajo që duhet t’i jap drejtim kësaj çështje.

“Përgjegjësitë Kushtetuese janë të ndara, ne jemi parti opozitare nuk jemi vendimmarrës në këtë vend. Këtyre çështjeve duhet tu jap drejtim Qeveria e Kosovës. Duhet të kemi qëndrime të qarta të Qeverisë karshi kërkesave dhe obligimeve të Qeverisë për kërkesat që vijnë qoftë nga SHBA apo BE”, ka thënë Tahiri të hënën pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit.

Edhe Lidhja Demokratike e Kosovës ka thënë se Asociacioni është kompetencë e institucioneve të Kosovës në radhë të parë Qeverisë.

“Në lidhje me Asociacionin, LDK-ja vlerëson se kjo çështje është kompetencë dhe përgjegjësi kushtetuese vetëm e institucioneve të Republikës së Kosovës, në radhë të parë e Qeverisë”, thuhet në komunikatë.

Këto deklarime vijnë para takimit që ka ftuar ambasada amerikane në Prishtinë për të diskutuar për formimin e Asociacionit i cili do të mbahet të martën.

BE e ShBA ka shtuar thirrje ndaj Kosovës dhe Serbisë për arritjen e një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve por edhe formimin e Asociacionit.

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka përsëritur se qëndrimin kundër formimit të një Asociacioni siç ka thënë ai njëetnik, duke thënë se kjo është në kundërshtim me Kushtetutën e Kosovës