Paqe mes Polonisë e Austrisë në pjesën e parë

Polonia dhe Austria e kanë mbyllur në barazim 1:1 pjesën e parë të përballjes së tyre në kuadër të xhiros së dytë në Euro 2024.

Austriakët kaluan në epërsi me golin e Gernot Trauner, në minutën e nëntë, ndërsa Krzysztof Piatek në minutën e 30-të barazoi për Poloninë.

Go to TOP