Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Një person dyshohet se është vetëvrarë në Prishtinë

Një person dyshohet se është vetëvrarë ditën e hënë në Prishtinë.

Policia njofton se viktima është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij, ndërsa afër tij ka qenë edhe një armë.

Rasti ka ndodhur rreth orës 19:00.

“Është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij viktima mashkull kosovar dhe një armë afër tij me të cilën dyshohet se është kryer vetëvrasja. Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes”.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.

Go to TOP