SPORT

Ndeshja Roma-Feyenord në ‘Air Albania’, nesër vijnë 26 charter me tifozë 

Drejtori i Rendit Publik Zef Laska ka bërë me dije se ditën e nesërme në Rinas do të priten 26 chartera me tifozë të të dyja skuadrave, Romës dhe Feyenoord.

Laska u shpreh se tifozët vijnë të organizuar dhe do të shoqërohen me eskorta policie.

Nesër do të ulen në Rinas 19 chartera me tifozë të Romës dhe 7 chartera të tifozëve të Feyenoordit.

Të gjithë ata që vijnë të organizuar do të shoqërohen me eskortë policie.”-tha Laska duke shtuar se vetëm nesër janë angazhuar 2800 forca policie.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort