Ndalohet për hyrje ilegale në Kosovë, zbulohet se ka urdhërarrest

Policia e Kosovës në Gjakovë mbrëmë ka ndaluar një preson pasi bëhet e ditur se i njëjti dyshohet se ilegalisht kishte hyre në Republikën e Kosovës.

Pas intervistimit dhe verifikimit, i dyshuari rezultoi të ketë një urdhër arrest, dhe pas kontaktit me prokurorin u dërgua në mbajtje.

Go to TOP