Moti sot me diell dhe me vranësira

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do fryjë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi prej 13-38 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të lëvizin prej 6 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 22°C.

Go to TOP