Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Melinda Ademi shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram, pasi publikoi bashkëpunimin me Bardhin

Këngëtarja e talentuar Melinda Ademi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një seri fotografish ku ajo duket thjesht magjepsëse.

Imazhet, që janë pjesë e videoklipit të saj të ri muzikor në bashkëpunim me reperin e njohur Bardhi, morën tërë vëmendjen e fansave të saj.

E veshur me rroba shumë joshëse, Melinda edhe kësaj here tregon linjat e saj perfekte, duke u dukur në formë si asnjëherë më parë.

Pamjet e saj mbresëlënëse, kombinuar me një makijazh dhe stil flokësh që përsosin çdo aspekt të portretit të saj, e bëjnë të duket si një perëndeshë e vërtetë.

Melinda këto fotografi i solli, pasi publikoi bashkëpunimin me këngëtarin shumë të dashur për publiku Bardhin.

Kënga është pritur shumë mirë nga publiku, pasi që ne ditën e parë shkoi më shumë se 1 milion klikime.

Go to TOP