Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Mane arrin në Munich, sot kryen testet mjekësore dhe nesër prezantohet te Bayerni

Bayern Munichi dhe Sadio Mane po shkojnë drejt finalizimit të marrëveshjes.

Sulmuesi senegalez ka mbërritur në Munich dhe sot do t’i nënshtrohet testeve mjekësore.

Pas përfundimit të këtyre testeve, Mane do të nënshkruajë kontratë tri-vjeçare me kampionët e Gjermanisë.

30-vjeçari zyrtarisht si futbollist i Bayernit do të prezantohet nesër në stadiumin e klubit, “Allianz Arena”.

Go to TOP