Liverpooli mposhtet në udhëtim te Wolvesi

Liverpooli është mposhtur në udhëtim te Wolvesi në kuadër të xhiros së 21-të në Premierligë.

Skuadra e Juergen Kloppit u mposht me rezultay 3-0.

Golat për Wolvesin i realizuan Dawson, Neves dhe Joel Matip (autogol).

Pas kësaj humbje, Liverpooli mbetet i dhjeti me 29 pikë, ndërsa Wolvesi radhitet i 15-ti me 20 sosh.

Go to TOP