Rajoni

Sulmohen me granatë policët dhe doganierët në Jarinjë

Para pak minutash është sulmuar me granatë pikë-qëndrimi i zyrtarëve policorë dhe doganierëve në kufirin e Jarinjes, bëjnë të ditur disa burime .

Sipas këtyre burimeve, granata është hedhur nga ana e Serbisë.

Përveç dëmtimit të objektit, nuk dihet nëse ka të lënduar.

Shfaq më shumë
//thaudray.com/4/3473483