Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Kjo është e dashura 25-vjeçare e Leonardo DiCaprios 

Leonardo DiCaprio ka një zonjë të re në jetën e tij dhe kjo po bëhet serioze.

Është thënë se 48-vjeçari është zyrtarisht në lidhje me modelen 25-vjeçare, Vittoria Ceretti. Çifti është parë në disa takime në ShBA dhe jashtë saj gjatë muajve të fundit, duke ndezur spekulime nëse ata po kalonin një moment vero.

“Ata kanë kaluar mjaft kohë së bashku gjatë muajve të fundit dhe po kënaqen duke e njohur njëri-tjetrin në një nivel më të thellë,” ka ndarë një burim i brendshëm.

DiCaprio dhe Ceretti u panë për herë të parë në publik gjatë një shëtitjeje në klub në Ibiza, Spanjë, më 9 gusht.

Ylli i “Titanic” dhe bukuroshja italiane u panë në pamje të siguruara nga Page Six duke u puthur dhe festuar së bashku në Ibiza. DiCaprio dukej se ishte duke u gëzuar, ndërsa Ceretti kërcente joshëse me të.

Disa javë pas lëvizjes së tyre në klubin spanjoll, dyshja vendosën të shkonin në Kaliforni për një takim shumë më të qetë.

“Leo dhe Vittoria po bisedonin dhe kërcenin së bashku gjatë gjithë natës”, thotë një burim për Page Six.

Modelja italiane sapo është ndarë nga bashkëshorti i saj prej tre vitesh, pasi ka qenë e martuar më parë me DJ nga Nju Jorku Matteo Milleri.

DiCaprio, nga ana e tij, ishte për herë të fundit në një lidhje afatgjatë me aktoren Camila Morrone, por ata u ndanë në gusht 2022 pas katër vitesh së bashku.

Go to TOP