Kosova.info

Juventusi heq dorë nga Di Maria

Ekipi italian, Juventus ka vendosur që të heq dorë nga transferimi i Angel Di Marias.

Anësori argjentinas është aktualisht lojtar i lirë dhe po shqyrton mundësitë e vazhdimit të karrierës në ndonjë klub tjetër evropian.

Por, sipas mediave italiane, Juventusi tashmë ka hequr dorë nga transferimi i Di Marias, pas paraprakisht kishte dërguar dy oferta në drejtim të tij.

Barcelona tani mbetet destinacioni më i mundshëm i Di Marias. 

escort mersin - izmir escort