Tjera

“Je 100 kilogramshe”, shprehja që ndezi gjakrat në “Përputhen”

Azemi iu ka drejtuar Anës “Je 100 kilogramshe” .

Ndërkohë, ajo ka reaguar ashpër në studio duke i ngritur zërin, shkruan Kosova.info.

Ana tha se ka 63 kilogramë dhe nuk e ka kompleks peshën e saj.

Në vazhdimësi të debatit, opinionisti Arian Konomi mundohet ta qetësojë situatën.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort