Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Interi në kërkim të fitores, Salernitana për befasinë e radhës

Kanë kaluar më shumë se një muaj e gjysmë dhe Interi ende nuk ka arritur të rikthehet te fitoret në Serie A.

Kampioni në fuqi i Italisë fitoren e fundit në kampionat e ka arritur më 22 janar ndaj Venezias me rezultat 2-1.

Në kuadër të xhiros së 28 në Serie A, Neroazzurët janë nikoqir të skuadrës nga pozita e fundit në tabelë Salernitana.

Të besuarit e Simone Inzaghit synojnë të rikthehet te fitoret në kampionat për të kthyer kreun, derisa mysafirët synojnë befasinë e radhës.

Formacionet zyrtare:

Inter: Handanovic, Skriniar, De Vrij, Bastoni, Dumfries, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Darmian, Dzeko, Lautaro.

Salernitana: Sepse, Verdi, Djuric, Ederson, Fazio, Coulibaly, Ranieri, Kostanos, Dragusin, Mazzocchi, Mousset.

Go to TOP