उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Instituti EPIK: Kushtet e Kurtit improvizime dhe sensacion momental politik

Rreth kushteve që ka paraqitur sot Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti për nënshkrimin e marrëveshjes për Asociacionin, ka reaguar edhe drejtori i Institutit të Kosovës për Politikat Evropiane, Demush Shasha, i cili i ka quajtur ato si improvizime dhe sensacion momental politik dhe jo si politikë njëmend koherente shtetërore.

Tutje Shasha ka theksuar se mënyra si u prezantuan këto 6 kushte për asociacionin duken jashtëzakonisht të ngjashme me ato 4 kushte të dialogut: (1) nga CEFTA në SEFTA, (2) nënshkrimi i marrëveshjes së paqes dhe mos-agresionit, (3) reciprocitet bilateral në çështje të pakicave, dhe (4) largimi i Odaloviqit nga delegacioni serb. Nëse mbani mend edhe këto u patën prezantu me një dozë improvizimi dhe sensacioni. Rrjedhimisht sot ngritët brenga që këto 6 kushte për asociacionin do e ndajnë fatin e njëjtë me ato 4 kushte të dialogut të cilat tani i takojnë historisë.

Reagimi i tij i plotë:

“Janë dy gjëra që lënë shije të keqe për mënyrën se si u prezantuan sot këto 6 kushte të Asociacionit. E para, këto kushte duken si improvizime dhe sensacion momental politik dhe jo si politikë njëmend koherente shtetërore. Pra Kryeministri i prezantoj ato në kuadër të një ballafaqimi momental me opozitën dhe jo si produkt i një procesi serioz politik i cili synon ti kthej parimet politike në politikë shtetërore. Nëse Kryeministri me të vërtet beson se këto janë “vijat e kuqe” të Kosovës atëherë ai është dashur që në takime të mbajtura me liderët e opozitës ti njoftoj ata për këtë qëndrim dhe të filloj një dialog konfidencial me qëllim të shkëmbimit të mendimeve dhe krijimit të konsensusit të nevojshëm ndër-partiak për “vijat e kuqe”. Kësisoj këto do kishin marr formën përfundimtare të një platforme për dialogun të cilën do mbështetnin të gjitha partitë. Kështu si ka vepruar Kryeministri duke i hedhur këto 6 kushte nga qielli në cirkun politik ai vetëm ka thelluar përçarjet në mes partive rreth kësaj çështje.

E dyta, mënyra si u prezantuan këto 6 kushte për asociacionin duken jashtëzakonisht ngjashme me ato 4 kushte të dialogut: (1) nga CEFTA në SEFTA, (2) nënshkrimi i marrëveshjes së paqes dhe mosagresionit, (3) reciprocitet bilateral në çështje të pakicave, dhe (4) largimi i Odaloviqit nga delegacioni serb. Nëse mbani mënd edhe këto u patën prezantu me një dozë improvizimi dhe sensacioni. Rrjedhimisht sot ngritët brenga që këto 6 kushte për asociacionin do e ndajnë fatin e njëjtë me ato 4 kushte të dialogut të cilat tani i takojnë historisë.”, ka shkruar Shasha në rrjetin social Facebook.