Ilir Krasniqi dhe Drilon Hazrollaj në llupën e Franco Fodas

Trajneri i Kombëtares së Koosvës, Franco Foda ishte i pranishëm në stadiumin “Zahir Pajaziti” duke shikuar ndeshjen mes Llapit dhe Malishevës.

Ndeshja ishte tejet interesante dhe Foda pa një lojë tejet të mirë.

Aty u shënua vetëm një gol ku skuadra vendase fitoi 1:0.

Duket se trajneri gjerman i ka futur në llupë dy lojtarë, një prej secilës skuadër.

Ata janë Ilir Krasniqi i Llapit dhe Drilon Hazrollaj i Malishevës, që ishin ftuar në ndeshjet e fundit të kombëtares.

Kosova do luaj një ndeshje miqësore gjatë muajit qershor, ndaj Norvegjisë.

Go to TOP