I gjendet kokaina në veturë, shoqërohet në polici

Policia e Kosovës në Gjilan ka shoqëruar në stacionin policor një të dyshuar pasi gjatë kontrollit të veturës së tij të mërkurën mbrëma i është gjetur dhe sekuestruar 3.11 gramë substancë narkotike e llojit kokainë.

Bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Go to TOP