Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Shtetasit gjerman në Aeroportin e Prishtinës i gjejnë thikë në valixhe

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 09:15 në Aeroportin e Prishtinës, në valixhen e një personi është gjetur një thikë.

Sipas policisë, i dyshuari është shtetas i Gjermanisë dhe me vendim të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

“Njësitë policore gjatë kontrollit në valixhen e të dyshuarit mashkull shtetas i Gjermanisë kanë gjetur dhe konfiskuar një armë të ftohtë (thikë). Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Go to TOP