SPORT

Formacionet zyrtare: Feronikeli – Malisheva

Dy ekipet përballen në kuadër të xhiros së 14-të.

Feronikeli e pret në shtëpi Malishevën nga ora 13:00.

Feronikeli është në vendin e fundit në tabelë me 10 pikë, ndërsa Malisheva është e nënta me 12 pikë.

Dy ekipet janë në formë shumë të dobët këtë sezon dhe synojnë të rikthehen te rezultatet pozitive.

Feronikeli: Smakiqi, Pllana, Lladrovci, Shabani, Bejta, Kiqina, Ahmeti, Maliqi, Gashi, Kastrati, Leku

Malisheva: Gashi, Dumani, Hoti, Bruqi, Pira, Kryeziu, Vitija, Mustafa, Marrc-Olicier Yoan, H.Hyseni, Stullqaku

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort