SPORT

Drita – Drenica, formacionet zyrtare

Superliga e Kosovës vazhdon sot me duele tjera.

Drita dhe Drenica përballen nga ora 13:00 në një ndeshje që pritet të jetë shumë interesante.

Drita momentalisht zë vendin e tretë me 22 pikë, ndërsa Drenica është e katërta me 20 pikë.

Të dyja skuadrat po luftojnë për vendet e para, dhe sot synojnë të marrin pikët maksimale.

Formacioni i Dritës: Maloku, Limani, Islami, Cuculi, Blakqori, Fazliu, Muja, Ajzeraj, Vucaj, Namani, Simonovski

Formacioni i Gjilanit: Kaloshi, Passamani, Qaqi, Thaqi, Jashari, Morina, Avdulli, Veliqi, Uka, Da Silva Zabërgja 

Shfaq më shumë
//cdrvrs.com/4/3473483