Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Fansat vënë re një detaj interesant në ekranin e telefonit të gruas së Messit

Fansat kanë vënë re detajet më të vogla në ekranin e telefonit të gruas së Leo Messit teksa ajo shihet në Miami.

Duke shëtitur rastësisht në rrugët e Miamit, bashkëshortja e Lionel Messit, Antonela Roccuzzo, e gjeti veten duke zbuluar pa dashje një detaj emocionues në ekranin e kyçur të telefonit të saj.

Imazhi, i qartë kristal, mjaftoi për të parë një foto të familjes së Messis duke pozuar me krenari me trofeun e Kupës së Botës.

Duke e shtuar ëmbëlsinë, rezulton se Leo Messi gjithashtu ka të njëjtën foto me profilin e tij në WhatsApp.

Këto detaje u komentuan nga fansat si gjeste të adhurueshme për çiftin e famshëm dhe tre djemtë e tyre.

Foto: Instagram

Ndryshe, kujtojmë që Messi u transferua në Inter Miami në korrik të këtij viti, pas skadimit të kontratës me Paris Saint-Germain.

Go to TOP