Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Era Istrefi duket provokuese teksa thekson format trupore në pozat e reja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi është padyshim ndër emrat më të përfolur në media rozë.

Artistja mbetet aktive me projekte dhe të tjera angazhime profesionale pa lënë anash rrjetet sociale.

Autorja e “Bebe” herë pas here për fansat sjell imazhe dhe fotosesione të ndryshme dhe njëjtë ka vepruar edhe së fundmi.

Foto: ERa Istrefi/Instagram

Era publikoi disa fotot në të cilat dukej me shumë stil dhe tejet joshëse, ndërsa theksoi linjat e formësuar të trupit.

Në këtë paraqitje, Era shihet e veshur me një kostum lëkure me ngjyrë të zezë, që përbëhej nga një bluzë e shkurtër dhe pantallona të ngjashëm.

Dukja e saj u kompletua edhe nga aksesorët e shumë, teksa kishte makijazh të theksuar dhe flokët e gjata i binin sipër shpatullave.

Natyrisht, nuk munguan pëlqime dhe komentet e shumta nga ana e admiruesve të saj.

Ndërkohë, theksojmë që Era aktualisht po shijon suksesin e bashkëpunimit që së fundmi solli me Butrint Imerin “Lonely”. 

Go to TOP