Edona James për Bucin: I ka ardhur koha që ta nxjerrë jashtë

Edona James së fundmi ka folur për Ylli Dervishin me Santiana Malokun dhe Alba Vukajn.

Ajo tha se loja e tij ka mbaruar dhe se tani nuk ka me kë të rri, pasi është larguar edhe nga Santiana.

“Ka qëndruar edhe me banorët e tjerë, jo vetëm me mua”, iu drejtua bukuroshja gjakovare, Edonës.

Foto: Screenshot/YouTube

Transgjinorja nga ana tjetër theksoi se nuk dëshiron të zihet me të, dëshiron që ta largojë nga shtëpia.

“Dua ta qes nga loja”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Edona më pas i tha Santianës se nuk është akoma në rend për t’u larguar nga gara.

Finalja e madhe e Big Brother thuhet se do të jetë më 2 shkurt. 

Go to TOP