Djali rrahu prindërit, arrestohet nga policia

Është arrestuar një person në Rahovec, pasi i njëjti ka rrahur prindërit e tij.

Policia në raportin 24 orësh ka njoftuar se kjo ndodhi pas një mosmarrëveshje verbale.

Dy viktimat , një mashkull dhe një femër kosovar -e (bashkëshortë ) kanë raportuar se, pas një mosmarrëveshje verbale  janë sulmuar fizikisht nga djali i tyre i dyshuari mashkull kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Tutje, përmes këtij raporti, policia njofton se rasti është në procedurë hetimore.

Go to TOP