Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Digjen dy vetura në Lakrishtë të Prishtinës

Dy vetura janë përfshirë nga zjarri në lagjen Larishtë të Prishtinës.

Në pamjet e siguruara nga Klankosova.tv shihet se në vend të ngjarjes kanë dalë njësitet e zjarrfikësve, duke u munduar që ta shuajnë zjarrin.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërsa Klankosova.tv ka kontaktuar me policinë dhe është në pritje të një përgjigje zyrtare.

Go to TOP