Di Lorenzo do të largohet nga Napoli, ky është çmimi që kërkon De Laurentii

Sipas medieve italiane, Di Lorenzo nuk ka ndryshuar mendje dhe se ai do të largohet nga ‘Diego Maradona’.

Futbollisti Di Lorenzo raportohet se është i vendosur për t’u larguar nga Napoli.

Lojtari prej kohësh është i lidhur me largimin nga ‘napolitanët’.Italianin është duke u kërkuar nga disa klube tjera.

“Di Lorenzo nuk ka ndryshuar mendje. Ai do të largohet nga Napoli dhe De Laurentiis kërkon 20 milion euro”, shkruajnë mediet italiane.

Go to TOP