Kosova.info

Detaje nga vrasja e shqiptarit në Gjermani (VIDEO)

Një shqiptar i moshës 42-vjeçar u vra mbrëmë në Gjermani.

Rasti ka ndodhur në qytetin e Krefeldit, në veriperëndim të Dusseldorfit.

Dëshmitarët okularë thanë se i kishin parë dy të dyshuarit teksa largoheshin në drejtim të Unazës Alter Deutscher.

“I dyshuari i parë ishte i gjatë dhe me një trup mesatar. Ai kishte të veshur një xhaketë me ngjyrë të zezë dhe një kapele. I dyshuari dytë kishte një gjatësi normale, i cili kishte të veshur një xhaketë me një logo në pjesën e pasme. Ai kishte të veshur po ashtu pantallona të zeza dhe një kapelë të zeze”, treguan dëshmitarët raportojnë mediat gjermane.

Më të fundit

escort mersin - izmir escort