Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

City barazon me Tottenham

Nuk ka fitues në “Etihad Stadium”. Manchester City dhe Tottenham Hotspur kanë luajtur baras.  Ndeshja e të dielës është mbyllur me rezultat 3-3. 

Të parët në epërsi kanë kaluar mysafirët kur Heung-Min ka shënuar në minutën e gjashtë. 
I njëjti futbollist nuk ka mundur të gëzohet shumë për golin, pasi ka shënuar autogol vetëm tre minuta më vonë. 

Vendasit e kanë gjetur epërsinë në minutën e tridhjetë e dy kur ka shënuar Foden. 
Me këtë rezultat është mbyllur edhe pjesa e parë. 

Pjesa e dytë ka dhuruar edhe tre gola të tjerë. 

Ka qenë minuta e gjashtëdhjetë e nëntë kur ka barazuar Lo Celso. 

Nëntë minuta para përfundimit Grealish ka shënuar, duke krijuar përshtypjen se City do të triumfojë, por njëjtë nuk ka menduar Kulusevski i cili e ka barazuar rezultatin në momentet e fundit. 

Aktualisht tabela kryesohet nga Arsenal me tridhjetë e tri pikë e pasuar me Liverpool me tridhjetë e një pikë dhe pastaj është City me tridhjetë pikë. 

Go to TOP