Life Style - Funny

Çifti i parë?! Pas takimit në ‘Përputhen’ dy konkurrentët e rinj ‘ngacmohen’ hapur publikisht

Përputhen 3 ka nisur edhe këtë sezon dhe takimi i parë është zhvilluar mes dy konkurrentëve, Ritvanës dhe Argjendit.

Të gjithë janë dakord se mes tyre ka një kimi dhe takimi i parë mes tyre ishte mjaft romantik, nën dritën e hënës, një gote vere dhe disa trëndafila mbi tavolinën ku nuk munguan flirtimet mes tyre.

Por duket se dyshja është miqësuar aq shumë sa për t’u ngacmuar hapur edhe në Instagram ku tashmë kanë filluar të mbledhin mijëra ndjekës.

Ritvana ka publikuar një foto dhe nuk ka munguar kometi i Argjendit:

“Syte i ka tbukur sikur engjëll”, i shkruan ai ndërohë që Ritvana nuk ka nguruar ta quaj më i miri.

Image