Beatrix ironizon Romeon dhe Heidin?

Beatrix Ramosaj duket se ende nuk i ka dalë inati me dikë, ose të paktën kështu ka lënë të nënkuptuar tek publiku.

Në një video të publikuar në platformën “TikTok”, ajo ka thumbuar qartazi situatën e Heidit me Romeon, shkak historia e saj e shkurtër me Donaldin në “BBV”.

“Ke fiksim dikë? Mos u shqetëso! Thjesht njihe dhe do të të hiqet”-thotë ajo në video, ndaj të gjithë po mendojnë se e ka për aktorin, me të cilin pati një histori të shkurtër gjatë qëndrimit në BBV.

Go to TOP