Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Atalanta me dedikim të veçantë për Gjimshitin

Berat Gjimshiti i ishte bashkuar Atalantas në vitin 2016.Ndeshjen e fundit me fanellën “kaltërezi” e luajti të mërkurën mbrëma, kur fitoi në udhëtim te Verona, 1:0.

Dhe Gjimshiti vazhdon të ketë besim të madh nga zyrtarët e klubit.

Fitorja ndaj Veronës ishte e rëndësishme për Atalantan, që mbetet lartë në tabelën e Serie A.

Ndërkohë, për Gjimshitin, futbollistin e Shqipërisë, ishte fitorja e 100-të me fanellën e skuadrës me të cilën ka kontratë deri në vitin 2026.

“100 vittorie insieme, 100 wins together”, ka shkruar Atalanta të premten në rrjetet sociale, duke e postuar një fotografi të Gjimshitit.

Gjimshiti me Atalantan ka zhvilluar 192 ndeshje në total.

Ka shtatë gola të shënuar e shtatë asistime.

Go to TOP