Ambasadorja e Izraelit Tamar Ziv uron Bajramin e Madh

Shkëlqesia e Saj znj. Tamar Ziv, Ambasadore e Shtetit të Izraelit në Republikën e Kosovës, përmes një mesazhi në platformën “X” ka uruar festën e Bajramit të Madh.

“Me fat Bajramin e Madh dhe urimet më të mira për miqtë që po festojnë në Izrael, Kosovë dhe në mbarë botën! Me fat Bajramin e Madh! Bajram Šerif Mubarek Olsun! Bayramınız kutlu olsun! Bahtalo Fiter Bajramo! Eid Mubarak!”, ka shkruar në urimin e saj ambasadorja Ziv.

Go to TOP