Aktorja Duraku gjendet e vdekur në banesën e saj në Prishtinë

Policia njoftoi se një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Prishtinë dhe trupi i saj është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Raportohet se bëhet fjalë për aktoren e humorit, Drita Duraku. Policia ka bërë të ditur se ka nisur hetimet për këtë rast. Kjo aktore njihet në publik më së shumti për rolin e “Nuses së Gostivarit”.

Go to TOP