Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Aksidenti në rrugën Kaçanik-Ferizaj, vdes edhe personi i dytë

Ka vdekur edhe personi i dytë që u aksidentua të premten në rrugën, Kaçanik – Ferizaj.

Si pasojë e këtij aksidenti, viktima femër kosovare kishte pësuar lëndime trupore dhe ishte dërguar për trajtim në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës, ku edhe vdiq të shtunën rreth orës 21:00.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Go to TOP