Aksident trafiku në Itali, humb jetën një 25-vjeçar shqiptar

Një 25-vjeçar shqiptar humbi jetën në një aksident tragjik në Itali, i cili dyshohet se teksa po drejtonte një kamion, u përplas me një automjet të njëjtë.

25-vjeçari, që dyshohet se qarkullonte me shpejtësi të lartë dhe se vdiq menjëherë në vendngjarje, shkruan TCh.

Policia rrugore ka thënë se aksidenti ndodhi pas një aksidenti të mëparshëm, ku një kamion u përmbys në rrugë rreth orës 06:20 të mëngjesit.

Go to TOP