Aksident mes një traktori dhe një motoçiklete, tre të lënduar

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mes një traktori dhe një motoçiklete.

Rasti ka ndodhur në Gjakovë rreth orës 21:05.

Sipas policisë, të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Rasti është duke u hetuar.

Go to TOP