Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Adem Grabovci ‘tronditë‘ elektoratin e PDK’së, tregon se a e bisedoi me Hashim Thaçin në Hagë për Fatmir Limajn si kryetar të partisë

Këtë javë në emisionin Kojshia Show i ftuar ishte ish-sekretari i PDK’së, Adem Grabovci. Ai në këtë emision foli për gjendjen aktuale politike në vend, por edhe për zhvillimet e fundit brenda PDK’së, shkruan Korrespodenti.

Grabovci nuk la pa folur edhe për zërat e disa anëtarëve të PDK’së për rikthimin e Fatmir Limajt në këtë parti. I pyetur se a ka biseduar me Thaçin në Hagë për këtë temë, Grabovci tha se me ish-presidentin bisedojnë për të gjitha temat dhe sa i përket rikthimit të Limajt, ai thotë “kjo dihet”.

Për të dëgjuar deklaratën e plotë të Grabovcit, ndiqeni minutën e 31:00 të emisionit.

Go to TOP