उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Abdixhiku: Kurti në Kuvend m’u duk si do fëmijë të mëhallës që kur humbnin e merrnin topin e iknin në shtëpi

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku, i është kundërpërgjigjur kryeministrit Albin Kurti, pasi ky i fundit sot në Kuvend e bëri një vlerësim për Abdixhikun dhe Avdullah Hotin, duke thënë se ‘nuk janë as çereku i zëvendësit aktual dhe ministrit të financave’.

Abdixhiku në emisionin ‘Pressing’ në T7 tha se Kurti në Kuvend ishte i çakorduar në mendimet e tij.

Sipas tij, Kurti humbi argumentin e debatit politik për një temë shumë të rëndësishme për Kosovën, dhe thotë se filloi të merret me çështje personale. Madje Abdixhiku e krahasoi si “disa fëmijë të mëhallës që kur humbnin e merrnin topin e iknin në shtëpi’.

“E shihni sa i çakorduar është në mendime. Ma qoj mallin, në mëhallë i kemi pas disa fëmijë që përpara kjur lunin futboll e kanë pas topin, kanë qenë pronarë të topit, dhe sa herë humbnin, e merrnin topin dhe iknin në shtëpi. Kështu mu duk sot. Kur e humbi argumentin e debatit politik për një temë shumë të rëndësishme për Kosovën, filloi të merret me çështje personale”.

Abdixhiku tutje tha se ministrat e LDK’së në qeverisjen e Kurtit kanë qenë ministrat më të mirë.

“Na mund të themi, po cka ti bëjmë tashti raportet që i kishte shkruar atëherë kur ishim bashkë  në 100 ditë, e që bëntë lavdata. Për gjithë ministrat e LDK’së. Kanë qenë ministrat më të mirë.  Unë nuk ndërroj mendim për të për punën që kemi pas atëherë. Unë konsideroj që ky është i paaftë dhe i dëmshëm për të udhëhequr Kosovën. Por tani të merremi me ofendime personale në këtë çështje madhore, nuk besoj që i takon një lideri. Më dukej si ai fëmiju që e merr topin dhe ikë”, tha Abdixhiku.

Lideri i LDK’së thotë se nuk i ka lënë përshtypje kjo deklaratë e Kurtit, pasi sipas tij, kjo nuk është madje as sjellje e një burrështetasi.

“Këto çështje as nuk më lënë përshtypje, as nuk janë ofenduese, as nuk i trajtojë serioze, as nuk janë sjellje të një burrështetasi”.