Tjera

AAK thërret konferencë për media

Aleancë për Ardhmërinë e Kosovës ka njoftuar se sot do të mbaj konferencë për media.

Në komunikatën e dërguar për media, thuhet se konferenca nis në ora 12:00 dhe do të drejtohet nga kryetari i Grupit Parlamentar të kësaj partie, Besnik Tahiri.

Konferenca mbahet në hollin e Kuvendit të Republikës së Kosovës.

“Ju njoftojmë se sot me fillim nga ora 12:00, kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, z. Besnik Tahiri mban konferencë për media.

Konferenca mbahet në hollin e Kuvendit të Republikës së Kosovës”, thuhet në komunikatë.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort