Kosova.info

U “ndanë” që kur filloi lufta, Zonja e Parë e Ukrainës befason me deklaratën e saj për Zelenskyn: Askush nuk ma merr burrin tim, madje as…

Zonja e Parë e Ukrainës, Olena Zelenska ka dhënë një intervistë të rrallë me bashkëshortin e saj, Presidentin Volodymyr Zelensky.

BBC shkruan se kjo është vetëm hera e dytë që çifti shihen së bashku që nga fillimi i luftës në Ukrainë. Zelenska tha se ata mezi e kishin parë njëri-tjetrin që kur Rusia pushtoi Ukrainën dhe ishin “shkëputur” si familjet e tjera.

“Askush nuk ma merr burrin tim, madje as lufta,” tha Zelenska.

Më të fundit

escort mersin - izmir escort