Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Tufo me euro dhe kokainë, goditet banda shqiptare në Itali – momenti i arrestimeve

17 persona janë arrestuar në Itali. Banda kishte në përbërje shqiptarë afrikanë, italianë dhe holandezë.

Pesë prej tyre janë lënë në arrest shtëpie.

Hetimet nisën në 219. Grupi trafikonte kokainë nga Holanda drejt Italisë duke e fshehur në makina të modifikuara posaçërisht.

Grupi kishte baza në Bergamo, Trescore, Balenario dhe Montello. 24 kg kokainë janë sekuestruar, 300 mijë euro kash dhe një armë.

Në operacion morën pjesë rreth 100 policë.

VIDEO: https://abcnews.al/tufa-me-euro-dhe-kokaine-goditet-banda-shqiptare-ne-itali-momenti-i-arrestimeve/

Go to TOP