उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

LETËR POLITIKANËVE TË PAQES DHE VETERANËVE TË LUFTËS !

Shkruan: Hafir HOXHA

Këpucat ushtarake jan të ushtarëve , të luftëtarëve të çlirimtarëve që i mbathëm ato vitin 1998 .

I mbathën ata që erdhën nga perendimi që vet i kishin ble , edhe qlirimtarët në kosovë i mbathën po ashtu të tyre , askudh nuk ua solli , shumica e luftëtarëve as keto këpuca e veshmbathje adekuate ushtarake nuk kishin për të luftuar .

Ne me to luftuam aq sa ditëm dhe sa patëm mundësi , shumë shokë u flijuan për liri të gatshëm ishim edhe ne .
Lirinë e sollëm me ushtarë , koleg të NATOS që edhe ata i kishin punët e veta në të njejtën kohë me të njejtin kundërshtarë , këtu ishte edhe fati ynë.

Nga ajo kohë ne dorzuam armët dhe lirin ua dham Politikanëve , njerzëve tanë që të kundesën për liri dhe ta ruajn ate .
NE ( veteranët dhe populli ) POLITIKANËVE TANË U DHAM Kostume, kravata , veshëmbathje , u dham aifona e kompjuter të shtrejtë për të punuar , u siguruam edhe zyre me klimë, automjete të bukura , besa edhe shoferë e truproje u paguanim , u siguruam paga të mirë që të jen të shëndetshëm dhe të koncentruar në punë , u siguruam kushte të mira familjeve të tyre që ata mos të brengosen vetëm për familjet e tyre por të kujdesën për popullin , rininë dhe ardhërin e tyre . I paguam shumë mirë PËR TA MBROJTË LIRINË !

U dham sallën e KUVENDIT TË KOSOVËS, u dham benificione e meditje të shumta që ta mbrojnë , lirinë, integritetin teritorial të vendit që ne si luftëtarë ua dorëzuam në menagjim .

U garantoj se ne veteranët në luftë edhe populli me ne nuk i kishim këto kushte që i keni ju politiksn tani , por ishim shum më serioz dhe në nivel të detyres !
Kishim fëtyrë dhe krenari !

Sa ishin të vetëdijshëm këta politikan për detyrat që kan , për kushtet dhe benificionet që ne populli ua siguruam, sa ishin të moralshëm, gë dijshëm , të përgjegjëshëm dhe TË SUKSESHËM bashkë në detyren e tyre POZIT E OPOZIT pasi njejtë
I kemi zgjedhe njejtë i kemi psguar koha do ta tregon të vetën !

Unë prap u drejtohem edhe shokëve, kolegëve të mi të luftëes me porosi për qizmet tona të lirisë që nuk dëshirojmë kurrë me i mbathë ., por që mvaret prej zotësisë së atyre të lartëpërmendurve se a do ti mbathim apo jo !

Si ti zbusni e ti bëni gati këpac e vjetra te lëkurës për ti përdor përsëri !

Ju politikan , të gjithë ! po na i pruat punën përsëri me i mbath këpucat e luftës shkaku demelëllëkut , mos seriozitetit, neglizhencës, sabotazhës, inateve , gjelozisë, papjekuris politike të juajen , atëhere më mirë ikni e dilni në anën e kundërshtarit ndoshta me mirë do të kaloni !

Ne përdorim vaj ricini dhe glicerinë.Këto janë produkte të mrekullueshme mjaft të përballueshme që mund të blihen në çdo farmaci. Me ndihmën e vajit të kastorit ose glicerinës, lëkura e fortë jo vetëm që mund të jetë më e butë, por edhe e mbrojtur nga ndikimet e jashtme të dëmshme. Për të reduktuar fërkimin e këpucëve, njomni një jastëk pambuku me vaj kastori dhe trajtoni zonat e përafërta me probleme. Një orë më vonë, procedura duhet të përsëritet. Glicerina aplikohet në të gjithë sipërfaqen për disa minuta dhe më pas lëmohet. Trajtuar me vaj liri Mbi të gjitha, shqetësimi shkaktohet nga qepjet e vrazhda. Pas trajtimit me vaj liri, ato bëhen më të buta dhe i fërkojnë këmbët dukshëm më pak .